fbpx

Sales Development Keszthely

Csatlakozzon az EMA.hu csapatához, ahol a dinamizmus, a minőség és az innováció találkozik! Keresünk egy proaktív, energikus munkatársat, aki a kommunikáció mestere, ért a B2B, B2C és B2G értékesítési folyamatokhoz, és képes a kapcsolattartásra beszállítókkal, beépítőkkel, valamint végfelhasználókkal.

Főbb feladatok:

  • Érdeklődőkkel, vevőkkel, beszállítókkal és beépítőkkel való kapcsolattartás.
  • Beérkező megkeresések, ajánlatkérések átnézése, műszaki tartalmuk ellenőrzése és továbbítása.
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, ajánlatok kidolgozása és kiküldése az EMA által előírt formában.
  • Helyszíni bejárások és felmérések szervezése és lebonyolítása.
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, új értékesítési lehetőségek felkutatása.
  • Ajánlatok nyomon követése, visszajelzések kezelése és a folyamatok finomhangolása.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés és csapatmunka.
  • Tapasztalat az értékesítési és kapcsolattartási folyamatokban.
  • Képesség a műszaki tartalmak értelmezésére és kezelésére.

Amit kínálunk:

  • 300.000 Ft alapbér, juttatásokkal akár több mint 1,2M Ft.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, rendszeres képzések.
  • Modern munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat.
  • Érdekes és változatos munka, számos kihívással és fejlődési lehetőséggel.

Elérhetőségeink

Érdi bemutatóterem

Mobil: +36 70 608 0808

Keszthelyi bemutatóterem

Írjon nekünk az alábbi email címen: info@ema.hu

Kövessen minket a social felületeinken is!

Kérjen ajánlatot ma!