Fővárosi és keszthelyi irodánkba szenior értékesítőt keresünk

Az EMA.HU szenior értékesítőket keres budapesti és keszthelyi irodájába.
Nem kezdőt keresünk, hanem az építőiparban edzett, kiváló értékesítési vénával megáldott, tapasztalt kollégát. Cserébe mi is sokkal többet kínálunk, mint amit megszoktál. Olvasd!

Amit elvárunk

– Legalább 3 év sikeres nyílászáró értékesítői tapasztalat.

Ami előny

– építőipari területen szerzett széles kapcsolati tőke
– a német nyelv tárgyalóképes ismerete
– nyitottság és tapasztalat más építőipari termékek kereskedelmében: például klíma, napelem, hőszivattyú stb.

Amit kínálunk

Pénzbeli előnyök
– 100%-ban bejelentett munka (minden járulékot megfizetünk az összes kifizetés után, nincs fekete vagy szürke jövedelem)
– teljesítménytől független alapbér, a nyílászáró keresekedelem piacán elfogadott alapbért meghaladó alapfizetés (tehát NEM minimálbér, vagy bérminimum)
– egyértelmű, világos, gyors a teljesítménytől függő a piaci jutalékkulcsot meghaladó jutalékrendszer
– nincs jutalékplafon, arra törekszünk, hogy heti 40 óra munkával az alapbéred legalább dupláját megkeresd jutalékból
– további bónusz lehetőségek
– bejárási költségtérítés
– béren kívüli juttatások: fogászati kezelés, egyéb egészségügyi vizsgálat/kezelés/szűrés, sport bérlet, munkahelyi masszázs, pszichológiai szaktanácsadás, jogi szaktanácsadás stb.
– jól bevált munkaerő bevonzása után további jutalékot adunk

Időbeli előnyök
– valóban 40 órás munkahét, nem kell többet dolgoznod, csak ha akarsz
– rugalmas munkaidő beosztás: eredmény orientáltak vagyunk, nem munkaidő orientáltak
– nincs mismásolás a szabadságokkal, ami a jogszabály szerint jár, az jár
– munka és magánélet egyensúlya: nem kell (azaz kifejezetten tilos) napi 8 óránál többet dolgozni, nem kell hétvégén dolgozni

Tárgyi előnyök
– céges autó
– céges notebook és mobiltelefon

Emberi előnyök
– kultúrált munkakörnyezet és segítő, összetartó csapat
– hallgatunk rád: becsüljük a dolgozói vélemény nyilvánítást, és a jó ötleteket bevezetjük, amiért jutalmat is adunk
– figyelünk rád: érdekel minket, hogy mi van veled, hová tartasz, mi a hobbid
– folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, külső és belső oktatások/tréningek
– coaching, mentoring lehetőség
– laza hangulatú csapatépítés évente több alkalommal

Karrier lehetőség
– kimagasló teljesítmény és kvalitások mellett értékesítési vezető/igazgató,
– a legjobbnak cégvezető/ügyvezető helyettesi pozíciót is elérhetővé tettük
– sőt, juttatott üzletrésszel a cégben akár tulajdonos is lehetsz

Miért jó az EMA.HU csapatában dolgozni?
Ismert és elismert cégnél/cégcsoportnál dolgozhatsz, a piacon szinte egyedülálló teljes termék- és szolgáltatás palettával, és nagyon széleskörű kapcsolati hálóval. Vezetői tapasztalatot szerezhetsz, tulajdonrészhetsz juthatsz. Vagy csak egyszerűen: anélkül, hogy kihajtanád a beledet normális fizetést vihesz haza hónapról-hónapra.